אירית רוטרובין
צילום אמנותי

 ARTISTIC PHOTOGRAPY 
IRIT ROTRUBIN

אודות

צלמת, מתמחה בצילום אמנותי,  אני מצלמת אובייקטים עם רעיון ודברים שיפים בעיניי.הצילום הוא בשבילי ציור .


חיה ויוצרת בתל אביב .תחום ההתמחות בצילום אמנותי טבע, אנשים, שימוש באור וצל ולרוב  קולאז'ים, צילום עבודות אמנים בתערוכות .

חיבור לצילום החל עוד בבית הספר התיכון. צלמת עצמאית המציגה את עבודותיה בתערוכות קבוצתיות בגלריות ברחבי הארץ ובחו"ל . בעבודותיה עוסקת האומנית, בחיבור בין המצלמה והצבעים בעבודת האמן. מרבה לעבוד בטכניקות של אור וצל. צילום זו בעצם טכניקה לרישום באור. חלק מהצילומים צולמו במהלך מסע בפריס, והן תופסות את איך שאני רואה את היופי אסתטיקה וצבעים בסיטואציות השונות.

אור הוא אושר פנימי  - מלבד מתן עומק לתמונות, הצללים עצמם יכולים להוות נושא לתמונה. יש משהו מסתורי בצורות אפלות. המתבונן נהיה סקרן לגבי מהות הדמות שמטילה את הצל, והצל יכול לשמש גם למלא חלל ריק במסגרת התמונה. שילוב של אובייקט עם הצל שלו, מעניק עומק ועניין לתמונה.

עוסקת בנושאים של מצבים קיומיים אישיים, קונפליקטים וחיבורים בנפש האדם ובמציאות בכללותה. הקשורים בנשיות, זוגיות, בגרות ואף זקנה.

לצילום יש השפעה חזקה על הצורה שאנחנו תופסים את המציאות, הכוח הזה שיש לצילום על הפרספקטיבה שדרכה אני רואה את העולם מסקרנת אותי ולכן אני משתמשת במצלמה ככלי במציאות שמשתקפת הצילום הוא בשבילי ציור .

השתלמה בקורסים וסדנאות מקצועיות

logo בניית אתרים